Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Votice / Policista/policistka

Policista/policistka

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje nabízí 5 volných pracovních míst v oboru obrany a ochrany na pozici Policista/policistka. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 25 720 do 30 890 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Krajské ředitelství policie Středočeského kraje - Votice, okres Benešov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.11.2021. Další informace Vám poskytne Plk. Mgr. et Mgr. Stanislav Znor, DiS..

Zaměstnavatel: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
Místo výkonu práce: Votice
Platové ohodnocení: 25 720 – 30 890 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Od 1.11.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Votice
Základní požadavky: 18 let, maturitní vysvědčení, trestní bezúhonnost, ideálně ŘP sk. B - osobní automobil.
V rámci přijímacícho řízení se zkoumá fyzická, zdravotní a psychická způsobilost.
Plat 25.720,- Kč po dobu základního odborného výcviku. Plat 30.890,- Kč po dokončení výcviku a nástupu do přímého výkonu služby. Jedná se o minimální plat. Nejsou zohledněny pracovní a kázeňské odměny, přesčasové hodiny, osobní příplatky, peněžité dary zaměstnavatele.
Náborový příspěvek 150.000,- Kč, nabídka městského bytu ve Voticích za standardních podmínek, 6 týdnů dovolené, po 15 letech služby 14 dní rehabilitace ročně, výsluhový příspěvek po 15 letech, odchodné po 6 letech, bezúročné půjčky, příspěvky na životní a penzijní připojištění, peněžité dary za darování krve, kostní dřeně, za životní a pracovní jubilea, osobní příplatky za odbornost či jinou aktivitu - např. člen pořádkové jednotky, pilot bezpilotních prostředků (dron) atd., příspěvky na rekreaci dětí příslušníků (dětské tábory), přípsěvky na kulturní a sportovní vyžití, mobilní aplikace Benefity PČR - seznam slev s využitím po celé ČR z ruzných oblastí pro příslušníky. Zákonná volna - výkon veřejné funkce (např. člen zastupitelstva, přísedící u soudu atd), plnění občanské povinnosti (svědek, znalec, tlumočník), darování krve a dalších biologických materiálů, účast na státní sportovní reprezentaci, účast na zásahu HZS, účast jako vedoucí, instruktor, zdravotních apod. na dětských táborech, funkce v odborovém orgánu, při činnosti na přednášce, výuce, zkušební činnosti, vyšetření či ošetření příslušníka ve zdravtonickém zařízení, stejně tak doprovod člena rodiny k témuž úkonu, ošetřování nemocného dítěte, vlastní svatba či svatba dětí, obstarání pohřbu člena rodiny, stěhování příslušníka, studijní volno při studium VOŠ či VŠ atd.
První kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

První kontakt

Kontaktní osoba: Plk. Mgr. et Mgr. Stanislav Znor, DiS.
Telefon: 607 137 116, 974 871 222
E-mail: stanislav.znor@pcr.cz

Referenční číslo ÚP: 22974580757
Poslední aktualizace: 13.9.2021

Podobné pracovní nabídky

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje – Benešov
22.9.2021 · 25 720 Kč
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje – Bernartice
22.9.2021 · 25 720 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 19.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů