Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Benešov / Odborný rada v oddělení HDM pro okres Benešov

Odborný rada v oddělení HDM pro okres Benešov

Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici Odborný rada v oddělení HDM pro okres Benešov. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou. Pracovní poměr na dobu neurčitou za od 26 000 do 38 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze01, okres Benešov. Nástup možný od 1.8.2020. Další informace Vám poskytne Mgr. Jarmila Bičaniková, tel.: 234 118 139, e-mail: e-podatelna@khsstc.cz.

Zaměstnavatel: Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze
Místo výkonu práce: Benešov
Platové ohodnocení: 26 000 – 38 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracoviště: Černoleská 2053
Náplň práce: Provádí kontrolní činnost v oblastech dozoru dle gescí odboru stanovených služebními předpisy a představeným, včetně odběru vzorků k laboratornímu vyšetření nebo k rozborům.
" Projednává přestupky v řízení na místě podle § 91 zákona o odpovědnosti za přestupky; za podmínek stanovených příslušnými služebními předpisy a sjednanou dohodou o ochraně hodnot svěřených zaměstnanci k vyúčtování je oprávněn nakládat s na místě vybranou hotovostí.
" Vypracovává podklady k vydání věcně nejsložitějších rozhodnutí, povolení, osvědčení a jiných opatření orgánu ochrany veřejného zdraví nebo je v rozsahu stanovených kompetencí v řízeních vedených na místě samostatně vydává.
" Řeší podněty obyvatel, orgánů státní správy a samosprávy v oblasti životních podmínek.
" Plní jménem KHS úkoly dotčeného orgánu v územních, stavebních, kolaudačních a dalších řízeních vedených podle zvláštních předpisů (např. stavební zákon, školský zákon), připravuje podklady pro vydání odborně náročných (závazných) stanovisek OOVZ nebo je, v řízeních na místě samém, v mezích své působnosti stanovené příslušnými služebními předpisy a příkazy k výkonu služby, samostatně vydává.
" Spolupracuje s ostatními odbory a odděleními KHS, poskytuje konzultace a stanoviska ze svého oboru.
" Odpovídá za řádný výkon spisové služby v souladu s pravidly stanovenými platnými právními předpisy na úseku archivnictví a spisové služby a platnými služebními předpisy.
" Podílí se na vkládání, kontrole, verifikaci dat a dalším nakládání s nimi v informačních elektronických systémech využívaných v rámci odboru v rozsahu stanovených oprávnění.
" Specialista v rámci odboru hygieny dětí a mladistvých pro aktivní práci s geografickými informačními systémy s využitím k prezentaci dat odboru.
" Plní další úkoly ve stanoveném oboru služby v rozsahu dle platných právních předpisů a služebních předpisů; vykonává příkazy k výkonu služby vydané představeným.
" V případě objektivní potřeby vyvolané vnějšími faktory (signifikantní nárůst počtu pozitivních případů infekčních onemocnění, jež podléhají epid. surveillance) na pokyn představeného spolupracuje s protiepidemickým oddělením při provádění epidemiologického šetření.
" .
Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, sick days
První kontakt: e-mailem, telefonicky

První kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Jarmila Bičaniková
Telefon: 234 118 139
E-mail: e-podatelna@khsstc.cz

Referenční číslo ÚP: 19073860781
Poslední aktualizace: 2.7.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 4.8.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů